Promocja tak tanie strony www

Strony www w 72h

Strona www w 72h to jest możliwe! Twoja strona internetowa w tak krótkim czasie. Jeśli posiadasz zdjęcia, teksty na Twoją nową stronę internetową to już 80% sukcesu. Strona www w 72h to strona internetowa wykonana z szablonu z lekkimi modyfikacjami, takimi jak: logo, zdjęcia i treści od klienta. Możliwość zmiany…

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to wspaniały pomysł na przeniesienie Twojego biznesu do sieci. Pozyskaj nawet 50% Twoich klientów z internetu. To możliwe. Dobrze wykonany sklep internetowy zachęci Twoich potencjalnych klientów do kupna i stałego kontaktu.

Projektowanie 3D domów

Projekty 3D domów / mieszkań

Posiadasz plany domu i chciałbyś z wizualizować swój przyszły dom?? Nic prostszego! Wykonamy dla Ciebie Projekt 3D domu, Projekt 3D mieszkania lub Projekt 3D pokoju lub kuchni.W naszej ofercie odwzorowujemy dom według planów 1:1. Dodatkowo po wykonaniu projektu wysyłamy do klienta kilka podglądów zarówno wnętrza jak i zewnętrza domu. Dodatkowo…

Projekty wizytówek

Projekty wizytówek

Wizytówka to prezentacja osoby, marki, firmy, dlatego projekt wizytówki powinien wyrażać nas. To z czym wychodzimy do innych ludzi. Chcąc zaprezentować swoją osobę, firmę należy dostrzec jej potencjał. Ten potencjał powinien być etykietą, która zaprezentujemy na wizytówce.

Projekt ulotki reklamowej

Projekty ulotek

Ulotka reklamowa to to jedna z wielu podstawowych form reklamy bezpośredniej. Dzięki dobrze wykonanemu projektowi ulotki reklamowej nasz potencjalny nabywca chętniej i szybciej podejmuje decyzję.

Projekty wideo

Wideo reklama

Wideo reklama to nowa forma przekazu. Zaliczamy do niej filmy wideo krótkoczasowe: do 5 minut. W takiej reklamie możemy w kontrolowany sposób zaprezentować nasz produkt usługę, wykorzystując przekaz wideo.